Top

Girişimcilik Webinarları ve Sertifikalı E-ticaret Eğitimine Davetlisiniz!

Girişimcilik Webinarları ve Sertifikalı E-ticaret Eğitimine Davetlisiniz!

Girişimcilik Webinarları ve Sertifikalı E-ticaret Eğitimine Davetlisiniz!

Sayın Bölge Katılımcısı,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak KOBİ’lerin hızla dijitalleşen dünyaya ayak uydurmalarını ve rekabet güçlerini arttırmalarını sağlamak amacıyla video konferans üzerinden 16 Haziran Salı günü başlatacağımız Sertifikalı E-ticaret Eğitimlerine sizleri davet ediyoruz. Eğitimlerimiz 16 Haziran Salı, 23 Haziran Salı, 30 Haziran Salı ve 7 Temmuz Salı günü saat 14.00-16.00 aralığında gerçekleştirilecektir.

 

TOBB Kadın ve Genç Girişimci Kurullarımıza özel hazırlanan 5 haftalık konferans serisinde "Girişimciler için E-Ticaret: Teoriden Pratiğe" adı altında düzenleyeceğimiz program, değerli eğitimciler ve elektronik ticaret platformunun temsilcilerinin katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Programın %70'ine katılım gösteren katılımcılara elektronik katılım sertifikaları gönderilecektir.

 

E-Ticaret programına ek olarak yaşadığınız sıkıntılarda çözüm yolları olacağını düşündüğümüz bazı konuları (KGF, Alacak Sigortası, Sosyal Medya, Dijital Dönüşüm) içeren Girişimciler için Bilgilendirme Webinarı her hafta çevrimiçi olarak sizlerin karşısında olurken her hafta farklı bir konuğu ağırladığımız Girişimcilik Sohbetlerinin ise ilham verici niteliği ile dikkate değer olduğunu düşünüyoruz.

 

Sanal eğitimler tüm illerden TOBB çatısı altında bulunan tüm odalarımızın üye firmalarının katılımına açık ve ücretsizdir. Programla ilgili tüm detaylar ve katılım başvurusu için http://webinar.tobb.org.tr; web sitesini ziyaret edebilir veya zoom linklerine ekli dokümandan erişebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.