OSB Bilgi Sitesi Üye GirişiKayıt Ol

HABERLER

14-15 KASIM SMART FUTURE EXPO AKILLI TEKNOLOJİLER ZİRVESİ VE SERGİSİ

9 Kasım 2018

 Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin teşriflerinin planlandığı Smart Future Expo, Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde 14-15 Kasım tarihlerinde İstanbul   Kongre   Merkezinde   gerçekleştirilecektir. Smart    Future    Expo 2018’de, Sanayinin Dönüşümü, Akıllı Şehir ve Yapı, Girişimcilik temaları eş zamanlı olarak işlenerek; Bilişim, Yazılım, Otomasyon, Elektronik ve Şehircilik sektörleri başta olmak üzere gelişen IoT, Yapay Zekâ, Bulut Bilişim, Büyük Veri gibi geleceğin dünyasını şekillendirecek konulara değinilecek. Hem sergi alanında hem de eş zamanlı düzenlenen konferanslarla alanın en büyük etkinliği olarak, ekonominin yarınına ışık tutacak bir platform oluşturulacaktır.

 

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) tarafından organize edilen Smart Future Expo 2018; Sanayinin Dönüşümü ekseninde sektörel dernekler olan Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu (MAKFED) ve Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği (ENOSAD) tarafından desteklenmekte, ilgili bakanlıklar, yerel yönetimler, üniversiteler ve sektör lideri firmaların iş birliği ile akıllı gelecek ekosistemini kurgulamayı hedeflemektedir.

 

Ulusal ve uluslararası tanıtım imkânlarının en üst düzeyde kullanılarak duyurularının yapılacağı Smart Future Expo, Akıllı  Teknolojiler  Zirvesi  ve Sergisi etkinliği kapsamında, zat-ı alinizin etkinliğe teşrifleri, çalışanlarınızın etkinliğe katılımının teşvik edilmesi, gereğini rica ederiz.

 

Web sitesi: www.smartfutureexpo.com

Online Kayıt Linki: www.smartfutureexpo.fuarbilgiislem.com

GÜNCEL
Duyurular Kurumsal Kayıtlı Firmalar Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın