OSB Bilgi Sitesi Üye GirişiKayıt Ol

DUYURULAR

17.MÜSİAD Uluslararası Fuarı

7 Ağustos 2018

Sayın Bölge Katılımcısı; 

 

MÜSİAD, 1990 yılından bu yana ülkemizin kalkınmasına yönelik birçok faaliyetler gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda, 1993 yılında başladığı ve iki yılda bir düzenlediği MÜSİAD Fuarını 16 kez, 1996 yılında başladığı ve her yıl düzenlediği IBF-Uluslararası İş Forumu’nu ise 20 kez organize etmiştir. Gerçekleştirilen bu kapsamlı faaliyetler neticesinde, Türk işadamlarının yurtdışına açılmasını teşvik ederek, ihracatımızın artırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi gibi alanlarda kendilerini geliştirmelerine imkân sağlamıştır.

 

2016 yılında gerçekleşen 16. MÜSİAD Uluslararası Fuarı&20.Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi etkinliklerine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım başta olmak üzere, ülkemizden ve yurtdışından başbakan yardımcıları, bakanlar, siyasi partilerin genel başkanları, valiler, milletvekilleri, bürokratlar, belediye başkanları, oda ve borsa başkanları, basın mensupları ve seçkin misafirlerin yanında, 27 ülkeden 95 bakan ve çok sayıda üst düzey bürokrat katılmışlardır. Etkinliklerimiz 124 ülkeden gelen 7.000 sanayici ve işadamının katılımıyla küresel bir buluşma olarak gerçekleşmiştir.

 

Bu çalışmaların bir devamı olarak, 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında 17.MÜSİAD Uluslararası Fuarı (MÜSİAD EXPO) İstanbul’da, CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 

Bu çerçevede, ülkemizin tanıtımına ve işadamlarımızın uluslararası arenada ticaret hacminin artmasına vesile olan, geleneksel olarak T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı, 100.000 m2’lik alanı kapsayan 8 salonda tertip edilecek Fuar programımıza yine yurtdışından misafir başbakan, bakan, diplomat, oda-kurum-kuruluş başkanları düzeyinde protokol zevatın yüksek katılımlı teşrifleri beklenmektedir.

 

Bu itibarla, söz konusu Fuar etkinliği ile ilgili olarak ayrıntılı bilgilere http://musiadexpo.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bilgilerinize rica ederiz.

 

GÜNCEL
Duyurular Kurumsal Kayıtlı Firmalar Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın