OSB Bilgi Sitesi Üye GirişiKayıt Ol

HABERLER

Tekirdağ Valisi Sn. Mehmet CEYLAN Bölgemizi Ziyaret Etti

15 Aralık 2016

14.12.2016 Çarşamba günü saat 15:00 itibariyle Tekirdağ Valisi Sayın Mehmet CEYLAN ve Tekirdağ İli Ergene İlçesi Kaymakamı Sayın Fatih KIZILTOPRAK , Çorlu Deri İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ‘nü ziyaret etmiştir. Bu ziyarette kendisine Çorlu Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız ve Beyder Deri San. Ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent DUMAN , Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve Yılbay Deri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Recai ERDEM , Yönetim Kurulu Üyemiz ve Toprak Kürk Deri Tekstil İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Özdemir TOPRAK , Yönetim Kurulu Üyemiz ve Marmara Deri San. Ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AĞCA ve Bölge Müdürlüğü personelleri eşlik etmiştir.

Organize Sanayi Bölgemize ait Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi ‘miz ve proses hakkında bilgi almışlardır. Ayrıca Bölgemiz Sanayi Kuruluşları ve sektörel tablo hakkında da bilgi verilmiştir. Sanayicilerimizin yaşamış olduğu sorunlar ve bunların çözüm yolları üzerine sohbet edilmiş , kendilerinden destek talep edilmiştir. Deri sektörünün durgunluğu ve beklenilen pozitif ivmenin sağlanması konusunda fikir paylaşımında bulunulmuştur.

Sayın Valimiz tarafından bölge genelindeki doluluk oranının artırılması ve Deri İhtisas olan OSB ‘mizin Deri İhtisas+Karma Sektör Grubu lejantı alabilmesi için yaptığı başvurunun neticesi sorulmuştur. Kendisine , İmar Adası bazında tamamen boş olan Parsel ‘lerin kabul gördüğü ve bu konuda T.C. Bilim , Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı ‘ndan gelecek olumlu cevabın sinyallerinin alındığı bilgisi verilmiştir.

Yaklaşık bir buçuk saat süren görüşme , Marmara Deri San. Ve Tic. A.Ş. ‘ye yapılan gezinin ardından son bulmuştur.

HABER GÖRSELLERİ
Tekirdağ Valisi Sn. Mehmet CEYLAN Bölgemizi Ziyaret Etti
Tekirdağ Valisi Sn. Mehmet CEYLAN Bölgemizi Ziyaret Etti
GÜNCEL
Duyurular Kurumsal Kayıtlı Firmalar Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın